Nabídka služeb na internetu. Zadejte si inzerát na pronájem bytu na desítku serverů na internetu. Pokud máte v nabídce jiné nemovitosti nebo něco hledáte zkuste reality.name. Masarykova univerzita bude mít nové koleje pro studenty – byty za 9500 korun.

 

Masarykova univerzita v Brně připravuje pro své studenty nabídku zcela nového ubytování. Jde o projekt Campus Residential Area, jehož výstavbu zajišťuje firma RP XXI. Nové koleje se nachází poblíž kampusu Masarykovy univerzity v Brně – Bohunicích a k nastěhování budou připraveny v září letošního roku.

 

Bude se jednat o bytové jednotky o velikosti 1+kk (34 m?) a 1+1 se dvěma lůžky za cenu 9.500 a 14.500 Kč formou měsíčního nájemného. Samozřejmostí jsou také byty pro handicapované studenty, které budou ještě o 5.000 Kč dražší. Součástí kolejí bude mj. prádelna, prodejna potravin a restaurace.

 

Podobných kampusů se v budoucnosti možná dočkáme i u dalších brněnských škol. Prozatím se v Brně jedná o unikátní projekt. Otázkou je, zda o takové bydlení bude mezi studenty zájem, protože cena je v porovnání s klasickým typem studentského bydlení nesrovnatelně vyšší.

 

Pro srovnání nabízíme stručný přehled cen některých ostatních brněnských vysokoškolských kolejí.

 

Masarykova univerzita kromě nových bytů v již zmíněném kampusu disponuje dvoulůžkovými pokoji na kolejích Vinařská, v nichž studenti platí 114 Kč/ lůžko/ noc.

 

Vysoké učení technické nabízí svým studentům ubytování ve dvoulůžkových pokojích na Purkyňových kolejích, za cenu 81 Kč/ lůžko/ noc.

Veterinární a farmaceutická univerzita ubytovává své studenty ve dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízení a vlastní kuchyňkou na Kaunicových kolejích, za 100 Kč/ lůžko/ noc. Asi čtvrtina ubytovací kapacity je na ubytovně Univerzity obrany.
 

Datum publikace: 15.5.2012


Více článků z kategorie Poradna

Více článků z kategorie PoradnaKontakt: info@byty-k-pronajmu.eu

Hledej: v obci:

 

Byty k pronájmu